Люблю це🧁Крем прекрасний, дуже кремовий і вологий. Коли ви наносите його на шкіру, він має приємний блискучий відтінок, майже рожевий. Він так приємно пахне солодощами і дуже живить. Куплю знову, колЧитати далі
Дуже жирна шкіраЧудовий крем-гель, з чудовим ароматом, який дуже швидко зникає.
Ідеально підходить для дуже жирної шкіри, регулює виділення шкірного сала, не викликає подразнень і не пече очі.
Самої на зимуЧитати далі
Люблю це🧁Крем прекрасний, дуже кремовий і вологий. Коли ви наносите його на шкіру, він має приємний блискучий відтінок, майже рожевий. Він так приємно пахне солодощами і дуже живить. Куплю знову, колЧитати далі