Чудовий тонер!Особисто один з найкращих тоніків, які я пробувала останнім часом. Немає специфічного запаху, приємний для обличчя. Я наношу його прямо пальцями і він не стікає по руках, а на все обличчя поЧитати далі
Найкращий корейський тонік на ринкуЯк велика шанувальниця корейської косметики, я перепробувала багато корейських тоніків, бо в мене надзвичайно суха та чутлива шкіра. Цей тонік від Anu's, безперечно, найкращий з усіх, що я пЧитати далі
Чудовий тонер!Особисто один з найкращих тоніків, які я пробувала останнім часом. Немає специфічного запаху, приємний для обличчя. Я наношу його прямо пальцями і він не стікає по руках, а на все обличчя поЧитати далі