патч VTВони трохи щипають при нанесенні (пізніше ні) та виконують свою роботу. 4 зірки лише через ціну/кількість патчів. Трохи дорого, якщо у вас часто виникають запальні процеси на обличчі. Є дешеЧитати далі
Дуже задоволенийДуже добре очищає обличчя та чудово змивається. 4 замість 5 лише тому, що одразу після вмивання має вау-ефект скляної шкіри. На жаль, текстура шкіри незабаром знову стає вираженою.
Нічний крем-маскаНічною маскою я задоволена, упаковки вистачає на 2-3 застосування, текстура як густий крем, приємна, не стягує обличчя, яке вранці м’яке, її навіть не потрібно змивати, якщо наносити не всю Читати далі
Заспокійлива сироваткаУ поєднанні з тоніком він добре виконує свою роботу. Він заспокоїв мою чутливу та подразнену шкіру, а також акне, поки я їх не доглядала. Він не липкий, підходить для моєї комбінованої шкіриЧитати далі
Нульове сонцеЯ купила обидві версії. Fresh не залишає білих слідів на обличчі. Він більше підходить для комбінованої та жирної шкіри. Tone Up тонізує шкіру, але його потрібно добре втерти, щоб не залишатЧитати далі
Відмінний продуктСпочатку я отримала тонер у подарунок із замовленням, але була вражена продуктом і замовила повнорозмірний. Він чудово зволожує, миттєво поглинається та залишає приємний на дотик. Допомагає Читати далі
Чудова піна!Піна має дуже густу текстуру, без запаху. Зовсім невеликої кількості достатньо для очищення всього обличчя. Після цього шкіра м'яка, добре очищена, без відчуття стягнутості та сухості.
патч VTВони трохи щипають при нанесенні (пізніше ні) та виконують свою роботу. 4 зірки лише через ціну/кількість патчів. Трохи дорого, якщо у вас часто виникають запальні процеси на обличчі. Є дешеЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу