Нічого поганогоЗволожуючий, але з таким сильним ароматом, що я вважаю за краще замовити щось інше, менш ароматне, і використовувати цей тонік час від часу, коли мені підійде настрій.
Нічого поганогоЗволожуючий, але з таким сильним ароматом, що я вважаю за краще замовити щось інше, менш ароматне, і використовувати цей тонік час від часу, коли мені підійде настрій.