Я ЦЕ ЛЮБЛЮЦе мій четвертий заспокійливий гель-крем iUNIK з центеллою, і я не можу без нього жити! Він такий легкий, але водночас чудово заспокоює та зволожує шкіру, не залишаючи жирного блиску. НайкраЧитати далі
НАЙКРАЩИЙ10/10 для комбінованої/більш жирної та зневодненої шкіри, дає можливість наносити шарами, якщо потрібно більше зволоження, і поглинається за лічені хвилини, навіть після третьої упаковки. ПРЧитати далі
НАЙКРАЩИЙ BB-КРЕМ ЗА ВСЕ ЧАСМоя шкіра пошкоджена, схильна до акне та суха. Цей BB крем має чудове покриття. Шкіра живлена та зволожена протягом усього дня, а коли я знімаю його з обличчя, воно стає живленим та м’яким. Читати далі
ДобреГарний продукт, шкіра сяє, як зірка, коли його наносиш, але в мене жирна шкіра, тому, можливо, він не справив на мене вау-ефекту, але моя мама, у якої суха шкіра, каже, що сироватка чудова тЧитати далі
Найкращий крем для очейЯ вперше замовила цей крем для очей і мушу сказати, що він мені дуже подобається! 🫶🏻
Дуже добре, зволожує, не подразнює очі (не щипає), дуже добре розподіляється та швидко вбирається.
ЧеЧитати далі
Крем топУ мене шкіра чутлива і є купероз, і я дуже прискіплива до косметики. Обирала між 345 і 147 і не помилилася, обравши цей — дуже класний крем. Зараз планую замовляти вже 2й. Єдиний мінус - дужЧитати далі
Зелений виноград ФрудіяМоя шкіра жирна та зневоднена. Я боялася, що цей гель-крем не забезпечить достатнього зволоження, але я помилялася. Він не жирний, і шкіра після його використання живлена, немає відчуття стяЧитати далі
Чудово!Надзвичайно легкий, шкіра після використання зволожена та м’яка. Обидва креми (147 та 345) також фантастичні. Я поєдную його з кремом 147, шкіра ще ніколи не була такою м’якою. Чудово підходЧитати далі
Ідеальний нежирний сонцезахисний кремКупую цей крем вже другий раз поспіль.
Легка текстура, без білого нальоту. Не липкий, дуже швидко вбирається та залишає оксамитовий фініш. Аромат дуже нейтральний, майже відсутній.
Я викориЧитати далі
Всі рекомендації!Чудовий продукт, використовую вперше, але обов'язково куплю ще раз. Зволожує, шкіра після використання м'яка та живлена. Ретинол з тієї ж лінійки також чудовий.
Дуже пізноЯ дуже задоволена сироваткою, яку придбала. Користуюся нею вже кілька місяців і можу сказати, що її тримається довго. Вона швидко вбирається і чудово підходить як основа перед нанесенням тонЧитати далі
Я ЦЕ ЛЮБЛЮЦе мій четвертий заспокійливий гель-крем iUNIK з центеллою, і я не можу без нього жити! Він такий легкий, але водночас чудово заспокоює та зволожує шкіру, не залишаючи жирного блиску. НайкраЧитати далі
НАЙКРАЩИЙ10/10 для комбінованої/більш жирної та зневодненої шкіри, дає можливість наносити шарами, якщо потрібно більше зволоження, і поглинається за лічені хвилини, навіть після третьої упаковки. ПРЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу