СуперОсобисто мені він дуже подобається, це не зовсім пінка, а скоріше гель/лосьйон для зняття макіяжу та очищення обличчя. Ніжний і не залишає обличчя сухим після використання.
Трохи сильнийВін трохи міцний і висихає, але добре підходить для зникнення ліній. Якщо я використовую його занадто часто, шкіра під очима лущиться, тому я використовую його один-два рази на тиждень післяЧитати далі
СуперОсобисто мені він дуже подобається, це не зовсім пінка, а скоріше гель/лосьйон для зняття макіяжу та очищення обличчя. Ніжний і не залишає обличчя сухим після використання.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу