Крем топУ мене шкіра чутлива і є купероз, і я дуже прискіплива до косметики. Обирала між 345 і 147 і не помилилася, обравши цей — дуже класний крем. Зараз планую замовляти вже 2й. Єдиний мінус - дужЧитати далі
Для красивого та чистого обличчя потрібна невелика кількість продукту.Для гарно чистого обличчя потрібна невелика кількість продукту. Гель легкий, ніжний і без ароматизаторів. Людям із сухою та пошкодженою шкірою, схильною до акне, після очищення цим гелем я бЧитати далі
Крем топУ мене шкіра чутлива і є купероз, і я дуже прискіплива до косметики. Обирала між 345 і 147 і не помилилася, обравши цей — дуже класний крем. Зараз планую замовляти вже 2й. Єдиний мінус - дужЧитати далі
Для красивого та чистого обличчя потрібна невелика кількість продукту.Для гарно чистого обличчя потрібна невелика кількість продукту. Гель легкий, ніжний і без ароматизаторів. Людям із сухою та пошкодженою шкірою, схильною до акне, після очищення цим гелем я бЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу