ТонікЯ замовила цей тонік згідно рекомендацій. Це варте кожного євро. Це чудово тонізує шкіру та створює чудове відчуття. Користуюся щодня, вбирається за хвилину. Один трюк, який я використовую, Читати далі
Ідеальний нежирний сонцезахисний кремКупую цей крем вже другий раз поспіль.
Легка текстура, без білого нальоту. Не липкий, дуже швидко вбирається та залишає оксамитовий фініш. Аромат дуже нейтральний, майже відсутній.
Я викориЧитати далі
ТонікЯ замовила цей тонік згідно рекомендацій. Це варте кожного євро. Це чудово тонізує шкіру та створює чудове відчуття. Користуюся щодня, вбирається за хвилину. Один трюк, який я використовую, Читати далі