РекомендаціяСироватка та маска, два продукти в одному, чудова ідея, легкі, зволожують, приємно тримають шкіру. Рекомендую! Вони не жирні, не липкі та дуже добре вбираються.
РекомендаціяСироватка та маска, два продукти в одному, чудова ідея, легкі, зволожують, приємно тримають шкіру. Рекомендую! Вони не жирні, не липкі та дуже добре вбираються.