Чудова піна!Піна має дуже густу текстуру, без запаху. Зовсім невеликої кількості достатньо для очищення всього обличчя. Після цього шкіра м'яка, добре очищена, без відчуття стягнутості та сухості.
СуперЦе чудово, моє обличчя виглядає м’якшим та свіжішим.
Єдиний недолік — це упаковка, а саме піпетка, яка не видає достатньо продукту, навіть коли піпетка наповнена сироваткою.
СуперОсобисто мені він дуже подобається, це не зовсім пінка, а скоріше гель/лосьйон для зняття макіяжу та очищення обличчя. Ніжний і не залишає обличчя сухим після використання.
Олія для глибокого очищенняЧудова олія для зняття та розчинення макіяжу, а також має SPF, що найголовніше. Вона не закупорила мої пори та не викликала почервоніння. Я користуюся нею вже кілька місяців, і ще не витратиЧитати далі
Відмінний тонікЦей тонік виявився для мене ідеальним! У мене суха, чутлива шкіра, яка реагує акне на важкі засоби, тому я дуже обережно ставлюся до того, що наношу на обличчя. Текстура водяниста, легка, швЧитати далі
Дуже задоволенийЯ читала відгуки перед покупкою і думала, чи варто купувати цей SPF і тепер, коли користуюся ним більше 2 місяців, точно не пошкодувала. На моїй шкірі він виявився легким, зволожуючим і не зЧитати далі
Чудова піна!Піна має дуже густу текстуру, без запаху. Зовсім невеликої кількості достатньо для очищення всього обличчя. Після цього шкіра м'яка, добре очищена, без відчуття стягнутості та сухості.
СуперЦе чудово, моє обличчя виглядає м’якшим та свіжішим.
Єдиний недолік — це упаковка, а саме піпетка, яка не видає достатньо продукту, навіть коли піпетка наповнена сироваткою.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу