ідеальноЗараз замовляю 4 тюбики. Дуже добре розподіляється, зволожує, зовсім трохи крему вистачає на всю область навколо. Я зберігаю його в холодильнику для охолоджуючого ефекту, особливо вранці, щоЧитати далі
Крем під очіЦей крем має цікаву консистенцію, трохи липкий, але цей слід не залишається на шкірі після нанесення. Насправді він дає відчуття свіжості, легкий і швидко вбирається.
ідеальноЗараз замовляю 4 тюбики. Дуже добре розподіляється, зволожує, зовсім трохи крему вистачає на всю область навколо. Я зберігаю його в холодильнику для охолоджуючого ефекту, особливо вранці, щоЧитати далі