Крем для очейЯ в захваті від крему, його текстура майже слизька (липка, легко розподіляється). Він може триматися дуже довго, потрібна лише невелика кількість. А коли наносиш, крем чудово вбирається в шкЧитати далі
ВерхВони такі ніжні для шкіри навколо очей. Я знаю, як їх нанести, а потім забути про них, а потім я знаю, як потерти очі, і подразнення не виникає. Вони зливаються зі шкірою. Я залишаю їх на всЧитати далі
Крем для очейЯ в захваті від крему, його текстура майже слизька (липка, легко розподіляється). Він може триматися дуже довго, потрібна лише невелика кількість. А коли наносиш, крем чудово вбирається в шкЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу