Фрудія гельЯ вже користувалася цією лінійкою раніше, тому без вагань повернулася до цього очищувального гелю. Мені особливо подобається його стриманий, легкий аромат, який дарує відчуття свіжості та чиЧитати далі
Досить добре, але можливо трохи сушитьВін непоганий, він добре підходить для чутливої шкіри, і в мене не було жодної реакції, але, здається, після нього моя шкіра дуже суха, і навіть з тоніком, сироваткою, желе-кремом та кремом Читати далі
Фрудія гельЯ вже користувалася цією лінійкою раніше, тому без вагань повернулася до цього очищувального гелю. Мені особливо подобається його стриманий, легкий аромат, який дарує відчуття свіжості та чиЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу