Чудова піна!Піна має дуже густу текстуру, без запаху. Зовсім невеликої кількості достатньо для очищення всього обличчя. Після цього шкіра м'яка, добре очищена, без відчуття стягнутості та сухості.
СуперОсобисто мені він дуже подобається, це не зовсім пінка, а скоріше гель/лосьйон для зняття макіяжу та очищення обличчя. Ніжний і не залишає обличчя сухим після використання.
Чудова піна!Піна має дуже густу текстуру, без запаху. Зовсім невеликої кількості достатньо для очищення всього обличчя. Після цього шкіра м'яка, добре очищена, без відчуття стягнутості та сухості.
СуперОсобисто мені він дуже подобається, це не зовсім пінка, а скоріше гель/лосьйон для зняття макіяжу та очищення обличчя. Ніжний і не залишає обличчя сухим після використання.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу