Дуже добре для менеУ мене зріла шкіра з розширеними порами в Т-зоні, великою кількістю чорних цяток, і я дуже задоволена. Не варто очікувати дива... у поєднанні, наприклад, з ніацинамідом 10%, азелаїновою кислЧитати далі
Я АБСОЛЮТНО РЕКОМЕНДУЮЯ користуюся цим продуктом вже кілька місяців і дуже вражена. Він чудово очищає мою шкіру та залишає її дуже м’якою після вмивання. Особливо рекомендую його людям, які мають проблеми з акне.Читати далі
Шовковисто гладкийКористуюся майже рік. Неймовірно м'яка шкіра після вмивання, і вам потрібна лише невелика кількість (горошина) для вмивання обличчя. Використовую в наборі з тоніком, сироваткою і кремом. ЗнаЧитати далі