Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.





Ваші круті фоточки та відео










Відгуки – 119
Я купила весь набір косметики, але, на жаль, вона не підійшла моїй шкірі. Користувалася нею близько півтора тижня. Спочатку я думала, що вона нормальна, але через кілька днів стан моєї шкіри погіршився, тому я перестала нею користуватися. Що стосується магазину загалом, то я дуже рекомендую їх – чудове обслуговування клієнтів.
Я використовую крем щоранку. У мене жирна шкіра, і крем не подразнює мою шкіру після нанесення. Він добре вбирається.
Я користуюсь цим кремом більше місяця і він мені дуже подобається. У мене жирна шкіра схильна до акне і цей крем на літо найкраще рішення для мене. Він швидко вбирається, не лишає жирної плівки і добре зволожує шкіру.
Дуже хороший зволожувальний крем. Я використовую його в поєднанні з тоніком від Beauty of Joseon, і моя шкіра виглядає набагато краще вже через кілька тижнів. Він робить шкіру оксамитово-м’якою.
Він ідеально підходить для моєї комбінованої шкіри (схильна до жирності в Т-зоні, інакше зневоднена)! Він має приємну текстуру, швидко вбирається та дуже добре зволожує мою шкіру. Він не залишає відчуття важкості, і мені подобається використовувати його під макіяж. Це один з основних засобів у моєму догляді за шкірою, найкращий на літо.
Я щойно вперше спробувала цей зволожувальний крем, він дуже приємний і легкий на дотик. Рекомендую його і для жирної шкіри!
Мені дуже подобається цей продукт, купую його знову вже втретє, він особливо добре підходить для жирної або комбінованої шкіри.
Дуже приємний легкий крем-гель, ідеальний для жирної або комбінованої шкіри. Він має свіжу, водянисту текстуру, швидко поглинається та не залишає жирної плівки. Він чудово зволожує шкіру протягом дня, але водночас не обтяжує її та не закупорює пори. Я також ціную ніжний матуючий ефект - шкіра стає менш блискучою. Загалом, це чудовий вибір для щоденного використання, особливо якщо ви шукаєте легке зволоження без відчуття важкості.
Я шукала засіб для комбінованої шкіри, безпечний від акне, і мені здається, що я його знайшла. Мені дуже подобається текстура, і він дуже добре зволожує. Він не закупорює пори, немає відчуття важкості на обличчі.
Гель приємний, легкий і швидко вбирається. Але через це в ньому небагато речовин, і не варто очікувати особливого ефекту. Він може бути приємним протягом короткого часу при 40 градусах Цельсія, а його легка текстура дає йому певну перевагу, але він не пропонує жодної реальної довгострокової користі. Є інші легкі креми, які пропонують більше. …
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.