Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.

Ваші круті фоточки та відео










Відгуки – 30
Найкраще поєднання від цього бренду. Я надзвичайно задоволена. Приємний аромат, потрібно зовсім небагато. Рекомендую.
Це один з моїх улюблених кондиціонерів для волосся. Я вже використовую третю пляшку. Він розгладжує моє волосся, чудово пахне і довго тримається.
Мені дуже подобається. Рекомендую.
Неймовірно ніжне волосся після використання, не плутається, гладке , м'яке і зволоження . Використовую з шампунем .
Волосся м'якеньке та гарно розчісується, також кондиціонер має приємний запах.
Він надає моєму волоссю блиску, полегшує розчісування та робить його більш слухняним після використання 🙂 Рекомендую!
Користусю відразу після шампуня цієї серії, дуже подобається))
Використовую в комплекті із шампунем. Волосся розчісується добре
Волосся неймовірно гладеньке, легко розчісується, а кондиціонер має приємний аромат.
Найкращий кондиціонер, який у мене коли-небудь був
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.