Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.




Ваші круті фоточки та відео










Відгуки – 87
Текстура дуже приємна, ніби це одночасно гель і крем. Після нанесення я не відчуваю його на обличчі, але натомість моя шкіра м’яка та еластична. Після кількох застосувань пори також звужуються, а шкіра стає гладенькою.
Mam tłustą cerę i nie przepadam za kremami, ale ten jest mi niezbędny. Jestem zachwycona tym produktem, zamawiam go już po raz drugi. Krem naprawdę odpowiada opisowi – nie zbiera się w grudki i nie pozostawia uczucia ciężkości. Wręcz przeciwnie – jest lekki i skuteczny. Polecam
Має приємну текстуру, швидко вбирається та не залишає відчуття жирності.
У мене був інтенсивний крем з чорницею від Frudia, і мене завжди захоплювало те, наскільки м’яка моя шкіра після його нанесення. Цей крем Frudia має матову гелеподібну текстуру, він дуже легко розподіляється, і щойно він вбирається, я відчуваю справжню свіжість на шкірі. Потім вона просто гладенька, без липкості. Це правда, що коли він вбирається, я відчуваю, ніби він ніжно звужує пори на обличчі, це може не підійти деяким людям, але я приймаю це, бо він виконує свою функцію. Увечері я наношу зволожувальний крем для балансу.
Мені сподобалося, хоча в мене не жирна шкіра, і через деякий час воно мене підсушило, але текстура мені сподобалася.
Я купила цей крем для подорожі. Міні-упаковка дуже зручна та досить міцна, тому його легко можна носити з собою у валізі, не пошкоджуючи. Сам крем має гарне матове покриття та дуже приємний виноградний аромат. Він також не закупорює пори на моїй схильній до акне шкірі, що є плюсом.
Мені 50 років. У мене комбінована шкіра, і з молодості у мене серйозна проблема з себореєю на обличчі, схильність до запалень, а також чутлива шкіра (божевільно!). Косметика цієї лінійки має чудовий, ніжний аромат, розкішну упаковку, відмінну ефективність, і найголовніше, вона вирішила проблему мого постійно блискучого чола та носа! Я задоволений і рекомендую їх.
У мене жирна, комбінована шкіра, і коли я побачила матову формулу, я трохи хвилювалася, що вона сповзатиме зі шкіри, але вона досить добре зволожує і не залишає відчуття жирності.
Моя шкіра жирна та зневоднена. Я боялася, що цей гель-крем не забезпечить достатнього зволоження, але я помилялася. Він не жирний, і шкіра після його використання живлена, немає відчуття стягнутості. Рекомендую.
просто фантастично
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.