Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.




Ваші круті фоточки та відео










Відгуки – 15
Крем чудово підходить для сухої та подразненої шкіри, добре зволожує та дає відчуття полегшення, а також добре наноситься під макіяж.
Він чудово підходить для сухої та подразненої шкіри, забезпечуючи гарне зволоження протягом дня. Він не липкий і добре наноситься під макіяж.
Мабуть, найкращий крем, який я пробувала, у мене суха та зневоднена шкіра, і мені за 40. Особисто мені він чудово підходить як влітку, так і взимку, добре живить шкіру, не жирний, не залишає жодної плівки, не стягує, шкіра еластична - ідеальний крем. Тільки коли відкриваєш ємність, крем має трохи дивний запах, який з часом зникає, але це не той косметичний запах, який годинами тримається під носом, а природний незвичайний запах, який швидко зникає - це, мабуть, запах ферментованої сої. Загалом, крем чудовий.
Він має маслянисту консистенцію та добре зволожує. Має трохи дивний аромат і колір, але мене це не турбує. Я використовую його з тоніком з тієї ж лінійки вночі. Він не подразнює мою чутливу шкіру.
Крем має приємну, маслянисту консистенцію, легко розподіляється і практично не має запаху. Він трохи липкий на шкірі, тому варто дати йому трохи часу, щоб він вбрався. Я не помітила якихось разючих результатів, але він добре зволожує.
Крем добре вбирається, не залишає відчуття липкості при використанні під тональним кремом. Шкіра виглядає добре насиченою. Підходить для моєї сухої шкіри в холодну пору року, коли шкіра на обличчі схильна до лущення.
Ідеальний осінньо-зимовий поживний крем, який забезпечує глибоке зволоження та робить шкіру м’якою та сяючою. Ідеально підходить як для ранкового, так і для вечірнього використання, якщо у вас суха шкіра.
Добре зволожує, це не важкий крем, але аромат для мене не найприємніший.
Я купила його для мами, вона хотіла ефект скляної шкіри, на жаль, це був не той ефект, але це був дуже хороший зволожувальний крем.
Кращого крему не пробувала. Через 3-4 дні використання моя шкіра стала м'якшою в 10 разів. Для моєї шкіри, яка схильна до сухості, це чудовий вибір. Текстура надзвичайно м'яка, приємно пахне, швидко вбирається та не залишає жирного відчуття.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.