Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.








Ваші круті фоточки та відео










Відгуки – 93
Це справді корисний продукт, я використовую його двічі на тиждень, залишаю приблизно на 10 хвилин, а коли змиваю, він просто приголомшливий!
Маска дійсно очищає пори та зменшує виділення шкірного сала.
Це дійсно допомагає м'яко очистити пори
Мені дуже подобається цей продукт. Він дуже добре очищає пори та зменшує надлишок шкірного сала. Завдяки формі стика ним легко користуватися, він не сушить шкіру та залишає її гладенькою та свіжою. Дуже рекомендую! 😊
Залишає шкіру чистою, гладенькою та м’якою.
Добре наноситься, приємно пахне. Текстура приємна на обличчі. Рекомендую 30/10!
Чудовий маленький продукт. Легко наноситься на шкіру, і пори після нього дійсно звужуються. Я наношу його перед макіяжем (ну, не перед усім макіяжем :)), потім наношу сироватку з цієї лінійки, і вона зволожує, і це чудово, бо тональний крем не затримується в порах. Я обов'язково куплю його ще раз.
Я використовую його, коли хочу додатково побалувати свою шкіру. Він простий у використанні, швидко висихає та залишає мою шкіру дуже м’якою та блискучою. Він містить дрібні частинки, що мені дуже подобається.
Чудово очищає пори, шкіри після неї м'яка та доглянута 🩷
Дуже приємна та комфортна маска. Легка у використанні. Гарно освітлює та допомагає від чорних цяток. Єдиний недолік - її дуже мало.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.