Чудова і легка маскаВін дуже легкий і добре сидить. Мені подобається моя шкіра після його використання, вона виглядає сяючою та яскравішою. Коробка добре закривається, що мені подобається, оскільки це означає, Читати далі
ІдеальнийПотрібна невелика кількість. Після олії ануа та тоніка, це мій третій крок. Я наношу 3 краплі на все обличчя. Після того, як воно вбереться, я наношу крем. Моя шкіра м’яка, зволожена та блисЧитати далі
Після використання 3 пляшок, я використовую 4.Ідеальна олія, яка знімає макіяж та має SPF. Ніжна для моєї чутливої шкіри. Після очищення моє обличчя м’яке та гладеньке. Куплю її знову. Моя улюблена олія.
Чудова і легка маскаВін дуже легкий і добре сидить. Мені подобається моя шкіра після його використання, вона виглядає сяючою та яскравішою. Коробка добре закривається, що мені подобається, оскільки це означає, Читати далі
ІдеальнийПотрібна невелика кількість. Після олії ануа та тоніка, це мій третій крок. Я наношу 3 краплі на все обличчя. Після того, як воно вбереться, я наношу крем. Моя шкіра м’яка, зволожена та блисЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу