Нічого поганогоЗволожуючий, але з таким сильним ароматом, що я вважаю за краще замовити щось інше, менш ароматне, і використовувати цей тонік час від часу, коли мені підійде настрій.
Дуже хороша сироваткаСироватка чудова. Він зволожує шкіру та робить її неймовірно м’якою. Користуюсь більше 2 місяців і дуже задоволена. Він чудово пахне, а упаковка чарівна. Рекомендації🫧
Нічого поганогоЗволожуючий, але з таким сильним ароматом, що я вважаю за краще замовити щось інше, менш ароматне, і використовувати цей тонік час від часу, коли мені підійде настрій.
Дуже хороша сироваткаСироватка чудова. Він зволожує шкіру та робить її неймовірно м’якою. Користуюсь більше 2 місяців і дуже задоволена. Він чудово пахне, а упаковка чарівна. Рекомендації🫧
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу