Дуже хороша сироваткаСироватка чудова. Він зволожує шкіру та робить її неймовірно м’якою. Користуюсь більше 2 місяців і дуже задоволена. Він чудово пахне, а упаковка чарівна. Рекомендації🫧
Ароматний і зволожуючийЄдиний мінус цього крему - дуже маленька упаковка, якби було 100 мл, то було б ідеально. Дуже поживний, руки м'які від нього і дуже довго пахне. Я також купила персик, який подарувала мамі, Читати далі
Дуже хороша сироваткаСироватка чудова. Він зволожує шкіру та робить її неймовірно м’якою. Користуюсь більше 2 місяців і дуже задоволена. Він чудово пахне, а упаковка чарівна. Рекомендації🫧