ідеальноЗараз замовляю 4 тюбики. Дуже добре розподіляється, зволожує, зовсім трохи крему вистачає на всю область навколо. Я зберігаю його в холодильнику для охолоджуючого ефекту, особливо вранці, щоЧитати далі
ідеальноЗараз замовляю 4 тюбики. Дуже добре розподіляється, зволожує, зовсім трохи крему вистачає на всю область навколо. Я зберігаю його в холодильнику для охолоджуючого ефекту, особливо вранці, щоЧитати далі