СуперМені подобається, що він без запаху. Легка текстура, легко розподіляється та швидко вбирається. У мене нормальна або комбінована шкіра, схильна до потовиділення, і протягом останніх трьох міЧитати далі
СуперЦе чудово, моє обличчя виглядає м’якшим та свіжішим.
Єдиний недолік — це упаковка, а саме піпетка, яка не видає достатньо продукту, навіть коли піпетка наповнена сироваткою.
СуперМені подобається, що він без запаху. Легка текстура, легко розподіляється та швидко вбирається. У мене нормальна або комбінована шкіра, схильна до потовиділення, і протягом останніх трьох міЧитати далі
СуперЦе чудово, моє обличчя виглядає м’якшим та свіжішим.
Єдиний недолік — це упаковка, а саме піпетка, яка не видає достатньо продукту, навіть коли піпетка наповнена сироваткою.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу