Найкращий крем для очейЯ вперше замовила цей крем для очей і мушу сказати, що він мені дуже подобається! 🫶🏻
Дуже добре, зволожує, не подразнює очі (не щипає), дуже добре розподіляється та швидко вбирається.
ЧеЧитати далі
ГараздСироватка нормальна, виконує свою роботу, відчувається зволоженою та живленою, єдине, що мене справді турбує, це її дивний запах, але, мабуть, саме таким і є вітамін С🤷🏼♀️
Найкращий крем для очейЯ вперше замовила цей крем для очей і мушу сказати, що він мені дуже подобається! 🫶🏻
Дуже добре, зволожує, не подразнює очі (не щипає), дуже добре розподіляється та швидко вбирається.
ЧеЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу