Нічого поганогоЗволожуючий, але з таким сильним ароматом, що я вважаю за краще замовити щось інше, менш ароматне, і використовувати цей тонік час від часу, коли мені підійде настрій.
Відмінний тонікДуже приємний тонік, який миттєво робить шкіру м’якою та зволоженою. Після цього я спробувала інші, але до цього обов’язково повернуся❤️
Нічого поганогоЗволожуючий, але з таким сильним ароматом, що я вважаю за краще замовити щось інше, менш ароматне, і використовувати цей тонік час від часу, коли мені підійде настрій.
Відмінний тонікДуже приємний тонік, який миттєво робить шкіру м’якою та зволоженою. Після цього я спробувала інші, але до цього обов’язково повернуся❤️
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу