Гарний лосьйон-підсилювачЯ отримала його в подарунок як свій перший косметичний продукт K-Beauty, і ось у мене понад 100 різних кремів, сироваток, масок, дивовижних засобів.
Бустер має легку молочну консистенцію, прЧитати далі
Нічого поганогоЗволожуючий, але з таким сильним ароматом, що я вважаю за краще замовити щось інше, менш ароматне, і використовувати цей тонік час від часу, коли мені підійде настрій.