Дуже гарна есенціяЯ вперше купую цю есенцію, та й взагалі будь-яку есенцію. Вона ніжно тонізує та живить шкіру. Я наношу її після очищення та перед сироваткою та зволожувальним кремом. Флакон великий і його тЧитати далі
Дуже гарна есенціяЯ вперше купую цю есенцію, та й взагалі будь-яку есенцію. Вона ніжно тонізує та живить шкіру. Я наношу її після очищення та перед сироваткою та зволожувальним кремом. Флакон великий і його тЧитати далі