Гаразд, шампуньЯ спробувала цей шампунь лише один раз, тому нічого не можу сказати, але поки що все гаразд. Це звичайний шампунь, добре піниться і не подразнює шкіру голови.
ВідмінноШампунь дуже хороший. Першого разу я використовувала меншу пляшечку, тепер замовила більшу. І дякую вам, сестри, я обов'язково планую замовляти на сайті в майбутньому. Всім похвала 😊
Гаразд, шампуньЯ спробувала цей шампунь лише один раз, тому нічого не можу сказати, але поки що все гаразд. Це звичайний шампунь, добре піниться і не подразнює шкіру голови.
ВідмінноШампунь дуже хороший. Першого разу я використовувала меншу пляшечку, тепер замовила більшу. І дякую вам, сестри, я обов'язково планую замовляти на сайті в майбутньому. Всім похвала 😊
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу