Я очікував більшогоЧудово, що шкіра голови не свербить після використання, а це для мене дуже важливо, але волосся на наступний день жирне, як і з більш дешевими шампунями.
ВідмінноШампунь дуже хороший. Першого разу я використовувала меншу пляшечку, тепер замовила більшу. І дякую вам, сестри, я обов'язково планую замовляти на сайті в майбутньому. Всім похвала 😊
Дуже приємний парфумований аромат Класний аромат з пірамідою як у парфумів, приємно користуватись, текстура густа гелева, похід економний, думаю чудово підійде тим у кого мʼяка вода
Я очікував більшогоЧудово, що шкіра голови не свербить після використання, а це для мене дуже важливо, але волосся на наступний день жирне, як і з більш дешевими шампунями.