Гарний ароматКрем швидко вбирається і залишає на руках чудовий аромат персика. Я не можу дочекатися, щоб спробувати інші аромати! Цілком вартий цієї ціни.
Я в захваті!Шкіра стає м'якшою відразу після використання, а через 7-10 днів вся стара шкіра починає злазити. Сироватки всередині маски достатньо, вона чудово освіжає ноги. Рекомендую не затягувати шкарЧитати далі
РекомендаціяЧудовий крем, запах чудовий і не дуже інтенсивний, швидко вбирається і не жирний. Чудово наносити на руки перед сном. Це мій перший крем для рук, який я використала, тому що запах божественнЧитати далі
Гарний ароматКрем швидко вбирається і залишає на руках чудовий аромат персика. Я не можу дочекатися, щоб спробувати інші аромати! Цілком вартий цієї ціни.