Я в захваті!Шкіра стає м'якшою відразу після використання, а через 7-10 днів вся стара шкіра починає злазити. Сироватки всередині маски достатньо, вона чудово освіжає ноги. Рекомендую не затягувати шкарЧитати далі
ВершкиУ мене дуже тонка шкіра, і мої руки часто тріскаються. Купила цей крем, спираючись на відгуки, він непоганий, не щипе, має легку молочну консистенцію, але одного тюбика мені вистачає на деньЧитати далі
Чудова річ для рукНайкращий догляд за руками, немає нічого кращого, ніж нанести цю маску на руки після пілінгу та насолодитися ними, вони такі м'які, я вперше спробувала і дуже задоволена 👍🏻😁
Я в захваті!Шкіра стає м'якшою відразу після використання, а через 7-10 днів вся стара шкіра починає злазити. Сироватки всередині маски достатньо, вона чудово освіжає ноги. Рекомендую не затягувати шкарЧитати далі
ВершкиУ мене дуже тонка шкіра, і мої руки часто тріскаються. Купила цей крем, спираючись на відгуки, він непоганий, не щипе, має легку молочну консистенцію, але одного тюбика мені вистачає на деньЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу