СуперОсобисто мені він дуже подобається, це не зовсім пінка, а скоріше гель/лосьйон для зняття макіяжу та очищення обличчя. Ніжний і не залишає обличчя сухим після використання.
Маска для губЯ використовую його як бальзам і вдень, і перед сном. Чудес не робить, але нічого страшного. Якщо буде знижка, куплю ще раз. Він не для проблемної шкіри губ, а для нормальної, не дуже потрісЧитати далі
Трохи сильнийВін трохи міцний і висихає, але добре підходить для зникнення ліній. Якщо я використовую його занадто часто, шкіра під очима лущиться, тому я використовую його один-два рази на тиждень післяЧитати далі