КоханняМені дуже подобається запах і текстура цієї олії. Це чудовий очищувач. Єдині мінуси, на мою думку, це занадто великий пластиковий насос і занадто багато олії витікає, коли я його один раз наЧитати далі
Один з моїх улюблених сонцезахисних кремівМені дуже подобається цей сонцезахисний крем, обов'язково куплю його ще раз. Він дає справді гарне сяйво і так приємно відчувається на шкірі 🥰
КоханняМені дуже подобається запах і текстура цієї олії. Це чудовий очищувач. Єдині мінуси, на мою думку, це занадто великий пластиковий насос і занадто багато олії витікає, коли я його один раз наЧитати далі
Один з моїх улюблених сонцезахисних кремівМені дуже подобається цей сонцезахисний крем, обов'язково куплю його ще раз. Він дає справді гарне сяйво і так приємно відчувається на шкірі 🥰
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу