Хороший миючий засіб - робить саме те, що написаноДуже гарна текстура. Це як більш тверді вершки, але коли ви додаєте воду, це як масло. Чим більше води ви додаєте, тим більше воно стає пінистим. Мені це дуже подобається.
Однак це залишає мЧитати далі
СаїрПерше, що мене привабило в цьому стіку, це упаковка – мила коробочка з фігуркою ведмедика, яку так весело та мило тримати в косметичці. Вона підкорила мене з першого погляду. А потім, коли яЧитати далі
Хороший миючий засіб - робить саме те, що написаноДуже гарна текстура. Це як більш тверді вершки, але коли ви додаєте воду, це як масло. Чим більше води ви додаєте, тим більше воно стає пінистим. Мені це дуже подобається.
Однак це залишає мЧитати далі