Хороший лосьйон, але упаковка...Лосьйон відмінний, зволожує, не жирніє, чудовий для зими. Упаковка не дуже практична, тому що її дуже важко дістати, краще б була помпа.
Хороший лосьйон, але упаковка...Лосьйон відмінний, зволожує, не жирніє, чудовий для зими. Упаковка не дуже практична, тому що її дуже важко дістати, краще б була помпа.