Чудова сироватка!Я купила його після того, як наступного ранку спробувала умивальник з тієї ж лінії - Rosemary. Гарна і гладка шкіра, я задоволена і буду купувати знову. Сироватка на п'ять!
Дуже задоволенийДуже добре очищає обличчя та чудово змивається. 4 замість 5 лише тому, що одразу після вмивання має вау-ефект скляної шкіри. На жаль, текстура шкіри незабаром знову стає вираженою.
РекомендаціяСироватка та маска, два продукти в одному, чудова ідея, легкі, зволожують, приємно тримають шкіру. Рекомендую! Вони не жирні, не липкі та дуже добре вбираються.
Олія для глибокого очищенняЧудова олія для зняття та розчинення макіяжу, а також має SPF, що найголовніше. Вона не закупорила мої пори та не викликала почервоніння. Я користуюся нею вже кілька місяців, і ще не витратиЧитати далі
Заспокійлива сироваткаУ поєднанні з тоніком він добре виконує свою роботу. Він заспокоїв мою чутливу та подразнену шкіру, а також акне, поки я їх не доглядала. Він не липкий, підходить для моєї комбінованої шкіриЧитати далі
Відмінний гельСпочатку відчувається запах розмарину. Гель дуже добре очищає обличчя. Він досить ніжний. Пори звужені, а шкіра м’яка. Я використовувала його 3 рази на тиждень, бо боялася, що він пересушитьЧитати далі
Нульове сонцеЯ купила обидві версії. Fresh не залишає білих слідів на обличчі. Він більше підходить для комбінованої та жирної шкіри. Tone Up тонізує шкіру, але його потрібно добре втерти, щоб не залишатЧитати далі
Відмінний продуктСпочатку я отримала тонер у подарунок із замовленням, але була вражена продуктом і замовила повнорозмірний. Він чудово зволожує, миттєво поглинається та залишає приємний на дотик. Допомагає Читати далі
Хороша очищаюча олія/засіб для зняття макіяжуЦе масло є ідеальним засобом для зняття макіяжу, яке не забиває пори, тому підходить для шкіри, схильної до вугрів. Крім того, у вас є 300 мл продукту, і достатньо лише одного насоса.
Чудова сироватка!Я купила його після того, як наступного ранку спробувала умивальник з тієї ж лінії - Rosemary. Гарна і гладка шкіра, я задоволена і буду купувати знову. Сироватка на п'ять!
Дуже задоволенийДуже добре очищає обличчя та чудово змивається. 4 замість 5 лише тому, що одразу після вмивання має вау-ефект скляної шкіри. На жаль, текстура шкіри незабаром знову стає вираженою.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу