Чудова штукаЯ скептично ставилася до того, що зможу зняти весь макіяж цим бальзамом, оскільки в мене також є водостійкий душ для очей і туш, але мені справді вдалося все це зняти. Він не є різким для обЧитати далі
РозчарованийЯ досить розчарована захопленими відгуками, на мою думку, це один з найгірших продуктів BOJ. Він має дивну консистенцію, залишає липкий слід, абсолютно не надає блиску моєму обличчю, мої порЧитати далі
Без жирного чолаЦе чудово! Я отримала його в подарунок і щойно придбала повнорозмірний пакет. У мене комбінована шкіра з жирною Т-зоною. Мій ранковий ритуал — це тонік + сироватка з вітаміном С + сонцезахисЧитати далі
Найкращий SPFЯ випадково знайшла цей SPF, переглядаючи веб-сайт Ksisters. Я в захваті від його текстури, легкого поглинання, і, найкраще, це чудова основа під макіяж. Він не залишає білого нальоту, і облЧитати далі
Станція релаксаціїЯ отримала цю маску в подарунок до замовлення. Я дуже нею задоволена. Вона має легкий охолоджувальний ефект, і моя шкіра після неї приємно зволожена та м’яка. Думаю, що куплю її в наступномуЧитати далі
ПінаПінка чудово підходить для сухої шкіри. Після використання немає відчуття стягнутості чи подразнення. Я дуже рекомендую її всім, кому потрібен засіб для очищення обличчя, який не сушить шкірЧитати далі
Станція релаксації Ккул, огірокЯ отримала маску для релаксації з огірком у подарунок під час моєї останньої покупки і мушу визнати, що була приємно здивована. Я спробувала її точно за інструкцією, і весь досвід був справжЧитати далі
СаїрПерше, що мене привабило в цьому стіку, це упаковка – мила коробочка з фігуркою ведмедика, яку так весело та мило тримати в косметичці. Вона підкорила мене з першого погляду. А потім, коли яЧитати далі
Моя перша олія для очищення обличчяЯ рада, що вирішила спробувати двоетапний засіб для очищення обличчя. Олія справді добре підходить для моєї чутливої шкіри. Я використовую її вранці та ввечері перед очищувальною пінкою, масЧитати далі
Гарна маскаЯ всім рекомендую цю маску від щирого серця. Одна з моїх двох улюблених, а я перепробувала їх багато-багато. Шкіра після її зняття відчувається чудово, як після процедури з дорогими засобамиЧитати далі
Чудовий продуктУ мене є досвід роботи з брендом, і мені подобається його продукт. Моя попередня емульсія була зеленою, але я радий, що замовив і червону модель.
Чудова штукаЯ скептично ставилася до того, що зможу зняти весь макіяж цим бальзамом, оскільки в мене також є водостійкий душ для очей і туш, але мені справді вдалося все це зняти. Він не є різким для обЧитати далі
РозчарованийЯ досить розчарована захопленими відгуками, на мою думку, це один з найгірших продуктів BOJ. Він має дивну консистенцію, залишає липкий слід, абсолютно не надає блиску моєму обличчю, мої порЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу