Ароматний і зволожуючийЄдиний мінус цього крему - дуже маленька упаковка, якби було 100 мл, то було б ідеально. Дуже поживний, руки м'які від нього і дуже довго пахне. Я також купила персик, який подарувала мамі, Читати далі
Один з моїх улюблених сонцезахисних кремівМені дуже подобається цей сонцезахисний крем, обов'язково куплю його ще раз. Він дає справді гарне сяйво і так приємно відчувається на шкірі 🥰
Чудово!Це моя перша азелаїнова кислота, і я дуже задоволена. У мене справді немає жодних претензій до цього продукту.
Телстура дуже приємна, водяниста, ніжна, не надто густа чи жирна, добре розподЧитати далі
Дуже приємноУ мене відкриті акне, і мені потрібна була маска без спирту, яка б заспокоїла мою шкіру. Ця – просто хіт. Вона не щипає, приємна навіть на відкритих ранах. Заспокоює. Зволожує. Я купувала їїЧитати далі
SPF доктора ЦеураклеЦей SPF дуже приємний на дотик, він робить шкіру трохи пружнішою та готовою до макіяжу, текстура трохи гелеподібна. Аплікатор також дуже зручний. Але відколи я почала використовувати ретинолЧитати далі
Маска БентонаМаска має товстішу та трохи шорсткішу тканину, ніж та, яку я зазвичай використовую (не мінус, просто коментар), вона добре тримається на обличчі, крім підборіддя та зони щік ближче до шиї, дЧитати далі
Ароматний і зволожуючийЄдиний мінус цього крему - дуже маленька упаковка, якби було 100 мл, то було б ідеально. Дуже поживний, руки м'які від нього і дуже довго пахне. Я також купила персик, який подарувала мамі, Читати далі