СуперОсобисто мені він дуже подобається, це не зовсім пінка, а скоріше гель/лосьйон для зняття макіяжу та очищення обличчя. Ніжний і не залишає обличчя сухим після використання.
Чудовий нежирний кремЦей крем чудово заспокоює та живить шкіру, а також добре підходить як основа під макіяж. Якщо наносити його товстим шаром ввечері, вранці ваша шкіра буде найм’якшою.
Трохи сильнийВін трохи міцний і висихає, але добре підходить для зникнення ліній. Якщо я використовую його занадто часто, шкіра під очима лущиться, тому я використовую його один-два рази на тиждень післяЧитати далі
Pyunkang Yul - ATO Cream Blue LabelЦе зволожуючий крем без запаху з дуже густою і трохи «жирною» текстурою. Однозначно рекомендую як нічний крем. Ціна за кількість товару чудова. Мушу визнати, що зрештою цей крем не підійшов Читати далі
СуперОсобисто мені він дуже подобається, це не зовсім пінка, а скоріше гель/лосьйон для зняття макіяжу та очищення обличчя. Ніжний і не залишає обличчя сухим після використання.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу