Чудовий тонер!Особисто один з найкращих тоніків, які я пробувала останнім часом. Немає специфічного запаху, приємний для обличчя. Я наношу його прямо пальцями і він не стікає по руках, а на все обличчя поЧитати далі
ДівотицаЦьому продукту потрібна лише кількість розміром з горошину, щоб він спіньнувся та створив на обличчі найароматнішу, освіжаючу піну, яка легко змивається та залишає шкіру чистою та м’якою. ЧуЧитати далі
Чудовий тонер!Особисто один з найкращих тоніків, які я пробувала останнім часом. Немає специфічного запаху, приємний для обличчя. Я наношу його прямо пальцями і він не стікає по руках, а на все обличчя поЧитати далі
ДівотицаЦьому продукту потрібна лише кількість розміром з горошину, щоб він спіньнувся та створив на обличчі найароматнішу, освіжаючу піну, яка легко змивається та залишає шкіру чистою та м’якою. ЧуЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу