Шовковисто гладкийКористуюся майже рік. Неймовірно м'яка шкіра після вмивання, і вам потрібна лише невелика кількість (горошина) для вмивання обличчя. Використовую в наборі з тоніком, сироваткою і кремом. ЗнаЧитати далі
НАЙКРАЩИЙ10/10 для комбінованої/більш жирної та зневодненої шкіри, дає можливість наносити шарами, якщо потрібно більше зволоження, і поглинається за лічені хвилини, навіть після третьої упаковки. ПРЧитати далі
Я очікую позитивної реакції шкіри.Впевнена, що він мені підійде через склад і враховуючи, що Purito — моя улюблена марка косметики, зокрема BB-крему. Замовила його через акне.
ДівотицаЦьому продукту потрібна лише кількість розміром з горошину, щоб він спіньнувся та створив на обличчі найароматнішу, освіжаючу піну, яка легко змивається та залишає шкіру чистою та м’якою. ЧуЧитати далі
Дуже добре для менеУ мене зріла шкіра з розширеними порами в Т-зоні, великою кількістю чорних цяток, і я дуже задоволена. Не варто очікувати дива... у поєднанні, наприклад, з ніацинамідом 10%, азелаїновою кислЧитати далі
Рекомендую!Однозначно моя рекомендація. Я використовую його не щодня, лише раз на кілька днів. Моїй шкірі (комбінованої) він подобається, він менш жирний у Т-зоні, а пори помітно звужуються.
Зелений виноград ФрудіяМоя шкіра жирна та зневоднена. Я боялася, що цей гель-крем не забезпечить достатнього зволоження, але я помилялася. Він не жирний, і шкіра після його використання живлена, немає відчуття стяЧитати далі
Найкращий тонік, який я коли-небудь пробувала♡Мій перший тонік з цього сайту. До цього я користувалася тоніком beauty of josean toner essence, і можу сказати, що цей набагато краще підходить моєму обличчю. Я використовую його ввечері і Читати далі
Заспокійливий тонікЯ дуже задоволена. Це чудовий продукт для моєї чутливої та схильної до запалень шкіри. Особливо в поєднанні із сироваткою з подібними інгредієнтами.
Дуже жирна шкіраЩо стосується жиру, то він дуже добре його контролює.
При нанесенні перед тональним кремом він добре лягає на крем, але через деякий час починає тріскатися, і пудра розсіюється на шкірі, алеЧитати далі
Шовковисто гладкийКористуюся майже рік. Неймовірно м'яка шкіра після вмивання, і вам потрібна лише невелика кількість (горошина) для вмивання обличчя. Використовую в наборі з тоніком, сироваткою і кремом. ЗнаЧитати далі
НАЙКРАЩИЙ10/10 для комбінованої/більш жирної та зневодненої шкіри, дає можливість наносити шарами, якщо потрібно більше зволоження, і поглинається за лічені хвилини, навіть після третьої упаковки. ПРЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу