Ого !!Чудовий продукт!!! Один з найкращих бальзамів для губ, які я пробувала! Не має ні запаху, ні смаку, не липка, але живить губи рівно стільки, скільки потрібно!
Ого !!Чудовий продукт!!! Один з найкращих бальзамів для губ, які я пробувала! Не має ні запаху, ні смаку, не липка, але живить губи рівно стільки, скільки потрібно!