Дуже хороша сироваткаСироватка чудова. Він зволожує шкіру та робить її неймовірно м’якою. Користуюсь більше 2 місяців і дуже задоволена. Він чудово пахне, а упаковка чарівна. Рекомендації🫧
ІдеальнийПотрібна невелика кількість. Після олії ануа та тоніка, це мій третій крок. Я наношу 3 краплі на все обличчя. Після того, як воно вбереться, я наношу крем. Моя шкіра м’яка, зволожена та блисЧитати далі
Фрудія гельЯ вже користувалася цією лінійкою раніше, тому без вагань повернулася до цього очищувального гелю. Мені особливо подобається його стриманий, легкий аромат, який дарує відчуття свіжості та чиЧитати далі
Відмінна маскаМаска помітно очищає пори та шкірне сало, залишаючи ваше обличчя сяючим після використання!
Всього пакетика вистачає на рік, враховуючи, що вам потрібна лише невелика кількість маски.
Хороший лосьйон, але упаковка...Лосьйон відмінний, зволожує, не жирніє, чудовий для зими. Упаковка не дуже практична, тому що її дуже важко дістати, краще б була помпа.
Ануа тонікЧесно кажучи, один із кращих тоніків у своєму роді. Я їх багато пробував, але тільки цей мені щось допомагає, я наношу його на долоні і втираю. Можливо, це різниця
Дуже хороша сироваткаСироватка чудова. Він зволожує шкіру та робить її неймовірно м’якою. Користуюсь більше 2 місяців і дуже задоволена. Він чудово пахне, а упаковка чарівна. Рекомендації🫧
ІдеальнийПотрібна невелика кількість. Після олії ануа та тоніка, це мій третій крок. Я наношу 3 краплі на все обличчя. Після того, як воно вбереться, я наношу крем. Моя шкіра м’яка, зволожена та блисЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу