Я очікував більшогоЧудово, що шкіра голови не свербить після використання, а це для мене дуже важливо, але волосся на наступний день жирне, як і з більш дешевими шампунями.
Добре підходить для мого тонкого волосся без об'ємуУ мене тонке волосся, йому бракує об'єму, воно швидко жирниться, а зачіски тримаються не довше півдня. Я отримала цей шампунь у тестовому вигляді разом із замовленням, а після того, як викорЧитати далі
Ідеально!Він не жирнить шкіру голови. Спочатку він нагрівається на шкірі голови, а потім надає їй охолоджувального ефекту. Якщо нанести його на кінчики, після висихання він набуває блиску. У мене тонЧитати далі
ШампуньЧудово, я користуюся ним регулярно вже давно, моє волосся набагато м'якше та блискучіше, менше пошкоджується, я використовую його разом з кондиціонером того ж бренду.
Гаразд, шампуньЯ спробувала цей шампунь лише один раз, тому нічого не можу сказати, але поки що все гаразд. Це звичайний шампунь, добре піниться і не подразнює шкіру голови.
Чудовий салон, як волоссяЦей кондиціонер чудовий, чудово пахне, і вам потрібна лише невелика кількість на всю голову. Волосся менше пушаться і виглядають як із салону. дуже щаслива!
Я очікував більшогоЧудово, що шкіра голови не свербить після використання, а це для мене дуже важливо, але волосся на наступний день жирне, як і з більш дешевими шампунями.
Добре підходить для мого тонкого волосся без об'ємуУ мене тонке волосся, йому бракує об'єму, воно швидко жирниться, а зачіски тримаються не довше півдня. Я отримала цей шампунь у тестовому вигляді разом із замовленням, а після того, як викорЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу