Гарна маскаЯ всім рекомендую цю маску від щирого серця. Одна з моїх двох улюблених, а я перепробувала їх багато-багато. Шкіра після її зняття відчувається чудово, як після процедури з дорогими засобамиЧитати далі
Без жирного чолаЦе чудово! Я отримала його в подарунок і щойно придбала повнорозмірний пакет. У мене комбінована шкіра з жирною Т-зоною. Мій ранковий ритуал — це тонік + сироватка з вітаміном С + сонцезахисЧитати далі
ПастаКупила вперше на знижці, задоволена. Освіжаючий, не надто агресивний. Саме такий, як мені подобається. Велика, практична упаковка і я купила ще 2 штуки. Варто того, коли він на знижці. ЗміниЧитати далі
Нічний крем-маскаНічною маскою я задоволена, упаковки вистачає на 2-3 застосування, текстура як густий крем, приємна, не стягує обличчя, яке вранці м’яке, її навіть не потрібно змивати, якщо наносити не всю Читати далі
Гарна маскаЯ всім рекомендую цю маску від щирого серця. Одна з моїх двох улюблених, а я перепробувала їх багато-багато. Шкіра після її зняття відчувається чудово, як після процедури з дорогими засобамиЧитати далі
Без жирного чолаЦе чудово! Я отримала його в подарунок і щойно придбала повнорозмірний пакет. У мене комбінована шкіра з жирною Т-зоною. Мій ранковий ритуал — це тонік + сироватка з вітаміном С + сонцезахисЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу