Жива сироватка cДосі я користувався сироваткою з 10% вітаміну С від іншого виробника, але я хотів спробувати щось «сильніше», тому мене привабила ця сироватка з 22% вітаміну С. Користуюся вже два тижні і моЧитати далі
Нічний крем-маскаНічною маскою я задоволена, упаковки вистачає на 2-3 застосування, текстура як густий крем, приємна, не стягує обличчя, яке вранці м’яке, її навіть не потрібно змивати, якщо наносити не всю Читати далі
Жива сироватка cДосі я користувався сироваткою з 10% вітаміну С від іншого виробника, але я хотів спробувати щось «сильніше», тому мене привабила ця сироватка з 22% вітаміну С. Користуюся вже два тижні і моЧитати далі
Нічний крем-маскаНічною маскою я задоволена, упаковки вистачає на 2-3 застосування, текстура як густий крем, приємна, не стягує обличчя, яке вранці м’яке, її навіть не потрібно змивати, якщо наносити не всю Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу