Odličan proizvodVeć četvrta bočica u upotrebi, mješovita koža mi se preporodila. Po zimskom periodu koristim ujutro nakon hidrolata i šminke, a u ljetnom periodu cijelo vrijeme uz dodatnu večernju njegu.
Divna krema 🥰Obožavam ovu kremicu jer hidratizira, nije parfumirana, brzo se upija. Ja imam masnu kožu i ova krema mi nije ostavila nikakav "osjećaj" na koži. Koristila sam ju kao i primer prije šminke aČitaj više
Odličan proizvodVeć četvrta bočica u upotrebi, mješovita koža mi se preporodila. Po zimskom periodu koristim ujutro nakon hidrolata i šminke, a u ljetnom periodu cijelo vrijeme uz dodatnu večernju njegu.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.