Dosta dobro, ali možda malo isušujeNije loše, dobro je za osjetljivu kožu i nisam izreagirala ni na koji način, ali mi se čini da ostavlja vrlo suhu kožu nakon toga te ni stavljanjem tonika, seruma, jellycreama i kreme za licČitaj više
Savrseno!!Odlicna umivalica blagog mirisa. Imam osjetljivu kozu sa jako vidljivim porama ali ova pjena odlicno radi svoj posao. Uklanja masnocu i prljavštinu i ostavlja meku i glatku kozu.
Dovoljna Čitaj više
4/5Proizvod dugo traje, gust je i ugodnog mirisa. Ne preporucam ga za cesto koristenje jer isusuje kozu. Moja koza je masnija, sklona crvenilu i upalama. Nije napravio nikakav nered, dobro cistČitaj više
Dosta dobro, ali možda malo isušujeNije loše, dobro je za osjetljivu kožu i nisam izreagirala ni na koji način, ali mi se čini da ostavlja vrlo suhu kožu nakon toga te ni stavljanjem tonika, seruma, jellycreama i kreme za licČitaj više